Burger Studio sasniedz 52% pārklājumu Rīgā. Vien tikai ar 2 auto!!!

Burger Studio kampaņas plāns bija interesantā veidā iesaistīt potenciālos klientus un par fotogrāfiju sociālajos portālos, cilvēkam sniegt bez maksas burgeri vai atlaidi maltītei.

Tad, nu, kopīgi tika izdomāts, ka Rīgas ielās dosies 2 auto uz 2 nedēļām. Katrs auto tiks aplīmēts no abiem sāniem, uz viena būs teksts atlaides saņemšanai, bet uz otra – teksts par bezmaksas burgera saņemšanu.

Nosacījumi bija vienkārši. Ja esi ieraudzījis auto, uzņem foto tā, lai auto reklāmas teksts ir redzams un salasāms, tad bildi ievieto sociālajos portālos un bildē atzīmē draugu.  

Reklāmas vieds: auto sāni

Reklāmas vietas: 4

Kampaņas ilgums: 14 dienas

Kampaņas pilsēta: Rīga

Mērķi: Jaunu klientu pieplūdums

Rezultāti:

-342 327 impresijas, no kā 58% veidoja gājēji, 34% vadītāji iekšā citos automobiļos un 8% pārējie satiksmes dalībnieki – velosipēdisti, sabiedriskais transports un kravas automašīnu vadītāji.

-52% pārklājums Rīgā

-Biežāk apmeklētākie pilsētas rajoni : Zolitūde, Imanta, Iļģuciems, Ķīpsala, Āgenskalns, Torņakalns, Ziepniekkalns, Centrs, Avoti, Maskavas Forštate, Andrejsala, Skanste, Sarkandaugava, Brasa, Grīziņkalns, Purvciems, Teika, Pļavnieki, Mežciems, Jugla.

Kā redzams bildēs zemāk,

-2 auto maršruti Rīgā spēja vairākas reizes izbraukāt Rīgas pilsētas aktīvākas ielas.

-2 auto, kas no abām pusēm aplīmēti ar reklāmu, spēja 2 nedēļās izveidot 52% reklāmas pārklājumu Rīgas pilsētā.

 

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

Ieplāno savu jauno kampaņu.